EXTINCT ANIMALS - ZÁKLADNÍ INFO
10.09.2007

 
 Nikdo to nečekal, ale pro hru ZOO Tycoon 2 se chystá další datadisk !!! Jak z názvu napovídá, bude obsahovat vyhynulá zvířata, která na Zemi žila. Celkem jich bude 30 z toho 12 dinosaurů. Tento datadisk nejspíše bude jeden z nejobsáhlejších vůbec. Můžete se těšit například na šavlozubého tygra, ptáka Dodo nebo mamuta a již zmíněné dinosaury.
Mimo zvířat budete moci si postavit i výzkumnou laboratoř, a tak zkoumat jejich DNA nebo prohledávat nalezené fosílie a následně klonovat.
Hra má vyjít až v říjnu 2007, hra bude samozhřejmě spolupracovat s Windows Vista.

  • Hra bude bez problému navazovat na starší datadisky ES,AA,MM a také na Dino Danger Pack.
  • Hra bude obsahovat dvě nové minihry. V jedné budete moci chytat mostra, kterí vám utekla a následně ho střelit uspávací šipkou a vrátit je zpět do výběhu. Oficiální název je first-person mód. Druhou hrou je hledání zkamenělin, díky nim si pak můžete naklonoval vyhynulé zvíře.
  • Mimo uklízečů, údržbárů a cvičitelů přibudou nové postavy. Paleontologové, kteří se budou starat o již zmíněné zkameněliny a noví baviči v převlecích, kteří budou bavit lidi.
  • Dále se můžeme těšit na tři nové budovy Extinct Research Lab, Fossil Education Center a Cave Painting Hall + nové dobové dekorace ( prahistorické chodníky, prolézačky, ...)
  • Vyskytla se i zpráva o nových zvířatech. Kromě ptáka dodo, amerického mastodonta, šavlozubého tygra nebo T-Rexe budeme mít ve hře také nosorožce srstnatého, mamuta severního, styracosauruse, dimetrodona, ankylosaurusa, stegosaurusa a další vyhynulá zvířata ...
  • To nejlepší na konec: Má jít o největší datadisk pro ZT2 vůbec. Neoficiální datum vydání se odhaduje na 26. října 2007.
 

Hodnocení extints animals:

 

5 datadisk k zoo tycoon 2 je ze všech nejobsáhlejší.Přibylo v něm 30 nových zvířat napr:pravěký pták archeoptix ,záludný utaraptor nebo těžkopádný kentrosaurus.

Také 3 minihry hledání fosílí , spojování kostí do tvaru živočicha a klikáním myší vytváření genů živočicha.Navíc budete muset uspávat rozzuřené dinosaury pomocí pušky.

Vytvářeno pomocí www.zootycoon.com

 

plusy: množství nových zvířat,minihry,nové budovy,nové scénáře,nové kampaně

mínusy: náročné na hardware,některá zvířata jsou si velice podobná,mají  minimální rozdíly(barva,zváštní znak)