DALŠÍ INFO K EXTINCT ANIMALS

  

 Na jendom nejmenovaném herním serveru se objevily další střípky k tomuto novému datadisku. Zde máte nové potřehy.

 

  • Hra bude bez problému navazovat na starší datadisky ES,AA,MM a také na Dino Danger Pack.
  • Hra bude obsahovat dvě nové minihry. V jedné budete moci chytat mostra, kterí vám utekla a následně ho střelit uspávací šipkou a vrátit je zpět do výběhu. Oficiální název je first-person mód. Druhou hrou je hledání zkamenělin, díky nim si pak můžete naklonoval vyhynulé zvíře.
  • Mimo uklízečů, údržbárů a cvičitelů přibudou nové postavy. Paleontologové, kteří se budou starat o již zmíněné zkameněliny a noví baviči v převlecích, kteří budou bavit lidi.
  • Dále se můžeme těšit na tři nové budovy Extinct Research Lab, Fossil Education Center a Cave Painting Hall + nové dobové dekorace ( prahistorické chodníky, prolézačky, ...)
  • Vyskytla se i zpráva o nových zvířatech. Kromě ptáka dodo, amerického mastodonta, šavlozubého tygra nebo T-Rexe budeme mít ve hře také nosorožce srstnatého, mamuta severního, styracosauruse, dimetrodona, ankylosaurusa, stegosaurusa a další vyhynulá zvířata ...
  • To nejlepší na konec: Má jít o největší datadisk pro ZT2 vůbec. Neoficiální datum vydání se odhaduje na 26. října 2007.
 
Doufám, že jste již příjemně natěšeni. Bohužel, zítra odjíždím na týdenní dovolenou, takže web bude týden bez updatů. Nějak to vydržte ...

 

Související odkazy: ---
Autor: Jiří Brož (MeDIAL)
Zdroj: games.tiscali.cz
Čas vložení: 9:00